Czarownica 2

  • 2019
  • 7,0 / 10
Tylko aktywne konta mają dostęp do sekcji z listą źródeł do filmu.


Załóż konto teraz
MerkuR_

5 / 10

7 min. temu

nawet nawet

Stonesage

7 / 10

4 godz. temu

kocham tego typu filmy :)

BigDaddyPL

3 / 10

10 godz. temu

Pytanie też o czym był ten film? Jaki jest jego cel? Czy w ogóle ma jakiś...? Bo ja po obejrzeniu nie bardzo wiedziałam o czym ten film jest... :)

FlowRunner

9 / 10

1 dzień temu

Bardzo mi się podobał

zews_miester

5 / 10

1 tyd temu

Taki sobie

necroplex

8 / 10

2 tyg temu

Byłem w kinie na tym. Mega Fajny

CHImatic

4 / 10

3 tyg temu

Widzę że dla Was słaby ale IMO wygląda przyzwoicie

common_bird

5 / 10

5 tyg. temu

a mnie zastanawia dlaczego niektórzy oceniają go na 10. No proszę Was... są filmy zdecydowanie lepsze, z większym napięciem, z lepszą grą aktorską, z lepszymi dialogami...

fewerismoreisfewer

2 / 10

5 tyg. temu

Dla kogo ten film wydał się równie nieciekawy jak dla mnie?

MegaMuffinz

5 / 10

6 tyg. temu

Mogłobyć zdecydowanie lepiej wykonane

Widzisz tylko ostatnie 10 komentarzy

Nie możesz również oceniać i komentować materiałów.


Załóż konto teraz

Czarownica 2 OnlineUserzy wyczekiwali na Film o tytule Czarownica 2 z niecierpliwością. Zapewne powodem jest obecość w wideo sław kina: Angelina Jolie, Elle Fanning, Harris Dickinson, Michelle Pfeiffer, Sam Riley, a nad projektem czuwał nie kto inny jak Joachim Rønning. Scenariusz do tego arcydzieła to zasługa reżysera imieniem Joachim Rønning. Udział tak znanych osobistości gwarantuje, że Film z gatunku Familijny / Fantasy to coś co należy włączyć niezwłocznie. Wydany w 2019.r Film może być już dostępny na portalach VOD. Aby odnaleźć Film sprawdź wyszukiwarki: Vizjer TV, Ogladaj To, Zalukaj, eKino-TV PL, ekranikTV, HDSeans, All Tube TV seriale.Gdzie oglądać Czarownica 2 cały film?Pragniesz odnaleźć Film zatytułowany Czarownica 2 online, a nie odnajdujesz odnośników w sieci? Właśnie po to jest Fili. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie pozycje, jakich wyszukuje prawdziwy widz. Posiadamy zdecydowanie większą bazę aniżeli inne portale - tj. zalukaj, ekino, cda. Staramy się także, aby stale powiększała się nasza baza serialowo-filmowa. Dlatego zapisz sobie nasz serwis i odwiedzaj nas za każdym razem gdy będziesz chciał dowiedzieć się na jakiej legalnej stronie odpalić konkretny serial lub film. Właśnie tak jak robisz to teraz próbując znaleźć Film Czarownica 2 z takimi aktorami jak: Angelina Jolie, Elle Fanning, Harris Dickinson.