Karate Kid IV: Mistrz i uczennica

  • 1994
  • 5,8 / 10
Tylko aktywne konta mają dostęp do sekcji z listą źródeł do filmu.


Załóż konto teraz
kawhiequalsgod

5 / 10

29 min. temu

moim zdaniem zmarnowany potencjał i nie podoba mi się gra aktorów bardzo drewniana

Kastor

4 / 10

3 godz. temu

nic szczególnego nie porywa mnie jakoś da się obejrzeć z dobrym popcornem

Remigiusz

3 / 10

8 godz. temu

Na początku przyznam się, że nie obejrzałam filmu do końca i nie dałam szansy na jakiejkolwiek polepszenie sytuacji. Nie dałam rady.

Chwalislawa

5 / 10

1 dzień temu

Oceniłem na "5". Zaważyły na tej ocenie m.in. dłużyzny, które u mnie ani nie potęgowały napięcia, ani nie nie skłaniały do refleksji.

KimchiiKraze

9 / 10

1 tyd temu

ekstra film

InDaLambo

8 / 10

2 tyg temu

jak uważasz, że to dzieło jest słabym filmem to ja nie mam pytań XXD

ddinkleberg

7 / 10

3 tyg temu

fajnie się ogląda :)

Kronos_The_Titan

5 / 10

5 tyg. temu

zmarnowany potencjał na maxa

VCTRLXNDR

9 / 10

5 tyg. temu

Dla mnie rewelka. Super film

Hanna

8 / 10

6 tyg. temu

bardzo solidne kino

Widzisz tylko ostatnie 10 komentarzy

Nie możesz również oceniać i komentować materiałów.


Załóż konto teraz

Karate Kid IV: Mistrz i uczennica OnlineW 1994 nagrano Film o nazwie Karate Kid IV: Mistrz i uczennica w reżyserii Christopher Cain. W teamie Karate Kid IV: Mistrz i uczennica znaleźli się tacy aktorzy jak: Hilary Swank, Pat Morita, Constance Towers, Michael Ironside, a także Chris Conrad. Większość z tych aktorów brała już udział w kilku innych znanych ekranizacjach. Jesteśmy przekonani, że Karate Kid IV: Mistrz i uczennica jest zadziwiająco dobry. W takim razie nie powinna wszystkich zdziwić tak duża sympatia dla wspomnianego dzieła. Karate Kid IV: Mistrz i uczennica online można wyszukać w świecie wirtualnym, na stronach VOD. Kinomaniacy wyszukują tego materiału nierzadko korzystając z klarownych słów kluczowych, np. Karate Kid IV: Mistrz i uczennica online, Karate Kid IV: Mistrz i uczennica on line, Karate Kid IV: Mistrz i uczennica za darmo, Karate Kid IV: Mistrz i uczennica lektor pl, czy też Karate Kid IV: Mistrz i uczennica Film online, i Karate Kid IV: Mistrz i uczennica gdzie obejrzeć. Większość internautów przyzwyczajonych jest do rozpowszechnionych portali zawierających projekty filmowe. Dlatego też wydaje się wiadome, że starają się odnaleźć Film za pomocą przeglądarki on line korzystając z takich wyrażeń jak m.in.: zalukaj Karate Kid IV: Mistrz i uczennica, Karate Kid IV: Mistrz i uczennica zalukaj, cda Karate Kid IV: Mistrz i uczennica, Karate Kid IV: Mistrz i uczennica cda. To gwarantuje nam bezproblemowe dojście do przydatnego materiału.Gdzie oglądać Karate Kid IV: Mistrz i uczennica cały film?Hilary Swank, Pat Morita, Constance Towers, Chris Conrad to ludzie bardzo szanowani w światowym kinie. Film z udziałem takich osób użytkownicy bardzo chętnie chcieliby obejrzeć. Często jednak nie potrafią stwierdzić w jakim serwisie wyszukać wybrany Film z kategorii Familijny / Komedia / Karate. Ludzie twierdzą, że należy wpisać w wyszukiwarce jedno wyrażenie. W przypadku tego materiału byłoby to: cda Karate Kid IV: Mistrz i uczennica, fili Karate Kid IV: Mistrz i uczennica, zalukaj Karate Kid IV: Mistrz i uczennica lub ekino Karate Kid IV: Mistrz i uczennica. Jest to podejście dobre jeśli chciałbyś obejrzeć Film nielegalnie. Problem zaczyna się wtedy gdy zastanawiasz się nad wykupieniem dostępu do bazy w renomowanym, legalnym portalu z filmami i serialami. Nierzadko zauważamy, że Film ten nie jest dostępny na stronach VOD - np. Player i Netflix. Po rejestracji w naszym serwsie otrzymasz dostęp do odnośników, w jakich Film w reżyserii Christopher Cain będzie najpewniej dostępny. Wykorzystaj nasz portal, aby wiedzieć w jakim miejscu zobaczyć serial lub film online.