Trio z Belleville

  • 2003
  • 7,8 / 10
Tylko aktywne konta mają dostęp do sekcji z listą źródeł do filmu.


Załóż konto teraz
HamburgerConnoisseur

9 / 10

33 min. temu

Porządny film!!!

notepadispro

9 / 10

3 godz. temu

Można oglądać w nieskonczoność

512nusie

9 / 10

10 godz. temu

Zgadzam się w 100%. Ale takie mamy czasy że filmy o homosiach są wyżej oceniane niż takie arcydzieła

-Swordgrin-

2 / 10

2 dni temu

Gra aktorska na poziomie beznadziejnym, efektów brak, dłuży się niemiłosiernie. Jedynie muzyka nadrabia cokolwiek w tym filmie. To by było na tyle.

_mingie_

10 / 10

2 tyg temu

gra aktorów, sceneria, zdjęcia, obsada i wiele innych rzeczy o jakich mogę pisać godzinami sprawiają, że nie można o tym filmie powiedzieć nic innego jak po prostu - arcydzieło najwyższych lotów

crombolist

10 / 10

3 tyg temu

Miód malina

Longskreet

6 / 10

3 tyg temu

dlaczego wszyscy się tak nim zachwycają?

acsmit

2 / 10

5 tyg. temu

Przereklamowana słabizna

cmoreno7c

7 / 10

5 tyg. temu

Gra aktorska faktycznie na najwyzszym poziomie, a sam film bardzo dobry, ale z tymi mega zachwytami to przesadziles grubo.

DirtyKlam

7 / 10

6 tyg. temu

nieszablonowy

Widzisz tylko ostatnie 10 komentarzy

Nie możesz również oceniać i komentować materiałów.


Załóż konto teraz

Trio z Belleville OnlineNagrany w państwach takich jak Belgia / Francja / Kanada / Wielka Brytania / Łotwa Film pt. Trio z Belleville to produkcja, która zrobiła dużo zamieszania w roku 2003. Sylvain Chomet w roli reżysera to toż coś bardzo głośnego w świecie kina. Wśród ludzi z teamu Trio z Belleville znaleźli się tacy aktorzy jak: Michel Robin, Jean-Claude Donda, Béatrice Bonifassi, Lina Boudreault, a także Monica Viegas. Większość ze wspomnianych brała już udział w kilku innych głośnych projektach filmowych. Jesteśmy przekonani, że ten Film będzie demonicznie wyjątkowy. Nie można być się tedy zdumionym, iż użytkownicy tak szalenie są podnieceni owym tytułem. Trio z Belleville online można znaleźć w necie, w witrynach filmowych. Userzy wyszukują tej produkcji niejednokrotnie używając wylansowanych słów kluczowych, takich jak Trio z Belleville online, Trio z Belleville on line, Trio z Belleville za darmo, Trio z Belleville lektor pl, czy też Trio z Belleville Film online, i Trio z Belleville gdzie obejrzeć. Liczni kinomani przyzwyczaili się do sławnych portali zawierających projekty wideofilmowe. Dlatego też wiadome jest, że pragną wyszukać Film za pośrednictwem przeglądarki Internetowej korzystając z takich słów kluczowych jak: Trio z Belleville cda, cda Trio z Belleville, Trio z Belleville zalukaj, zalukaj Trio z Belleville. To gwarantuje wszystkim nietrudne dojście do filmu.Gdzie oglądać Trio z Belleville cały film?Poszukujesz Film o tytule Trio z Belleville online i nie możesz trafić na stabilne witryny? Właśnie dlatego polecamy wykorzystanie serwisu Fili CC. W tym miejscu przejrzysz wszystkie pozycje, których wyszukuje prawdziwy maniak filmowy. Mamy zdecydowanie większą ofertę aniżeli strony konkurencyjne np.: cda, alltube i zalukaj. Staramy się także, aby stale powiększała się nasza biblioteka serialowo-filmowa. W związku z tym zapamiętaj Fili-CC i wracaj tu za każdym razem kiedy będziesz chciał dowiedzieć się na jakiej legalnej stronie obejrzeć sobie filmy i seriale. Tak jak właśnie robisz to w tej chwili starając się wyszukać Film Trio z Belleville z udziałem: Monica Viegas, Michel Robin, Jean-Claude Donda oraz Béatrice Bonifassi.