Tylko nie mów nikomu

  • 2019
  • 8,0 / 10
Tylko aktywne konta mają dostęp do sekcji z listą źródeł do filmu.


Załóż konto teraz
angryatbf

5 / 10

39 min. temu

A ja sobie kiedyś obejrze raz jeszcze

nomnummy

10 / 10

3 godz. temu

Kompletnie wszystko jest w nim dopracowane. Dbałość o każdy szczegół, każdy dialog, dobrze wykreowane postacie i sam scenariusz na najwyższym poziomie.

Jono6504

6 / 10

10 godz. temu

idzie oglondnonc

Aniol

7 / 10

3 dni temu

do końca nie zrozumiałem

Wanda

9 / 10

1 tyd temu

to jeden z tych filmów, o których człowiek rozmyśla godzinami po zakończonym seansie

stuie1994

10 / 10

3 tyg temu

Panie Boże - spraw by takich filmów robili więcej :)))

Snailtag

5 / 10

4 tyg temu

Czy może mi ktoś wyjaśnić fenomen tego filmu?

sheldonallen

10 / 10

5 tyg. temu

Dla takich filmów warto odwiedzać ten portal

Bruznica

7 / 10

5 tyg. temu

Gra aktorska faktycznie na najwyzszym poziomie, a sam film bardzo dobry, ale z tymi mega zachwytami to przesadziles grubo.

squomp1

7 / 10

6 tyg. temu

Zapada w pamięć jak mało, który film

Widzisz tylko ostatnie 10 komentarzy

Nie możesz również oceniać i komentować materiałów.


Załóż konto teraz

Tylko nie mów nikomu OnlineMożna się z pewnością głowić nad tym kto i dlaczego nakręcił Film pt. Tylko nie mów nikomu. Nas w ogóle to nie zaskakuje. Tylko nie mów nikomu to produkcja, która musi się po prostu spodobać, a w naszej opinii Tomasz Sekielski napracował się wyjątkowo dobrze nad przedstawionym materiałem. Warto wspomnieć, że wpółpraca z ekipą filmową, w której w skład wchodzili m.in.: Anna Misiewicz, Tomasz Sekielski, Małgorzata Szewczyk-Nowak czy Janusz Mazur to sama przyjemność i sporo ich zasługi w tym, że ten Film został tak dobrze odebrany przez widownię. Niełatwo tworzy się materiały w kategorii: Dokumentalny. Wyjątkowo mocno cieszymy się, że Tomasz Sekielski zdecydował się w 2019 roku na wszczęcie zdjęć do Tylko nie mów nikomu online. Mówiąc o twórcach nie wypada ominąć postaci istotnej we wspomnianej układance - Tomasz Sekielski - czyli twórcy historii, która została przeniesiona na ekran kinowy. Widać tu mocną rękę rewelacyjnego artysty!Gdzie oglądać Tylko nie mów nikomu cały film?Jeżeli szukasz Tylko nie mów nikomu, a sprawdziłeś już konkurencyjne portale, na jakich powinien się ten Film wyświetlić to nie zwlekaj i przyjdź na Fili CC. Na naszym portalu wyszukasz wszystkie pozycje, których wyszukuje każdy szanujący się kinomaniak. Mamy zdecydowanie większą ofertę niż inne portale - tj. ekino, cda, zalukaj, alltube. Staramy się także, aby stale powiększała się nasza biblioteka serialowo-filmowa. Dlatego dodaj sobie do ulubionych Fili CC i przychodź tu za każdym razem gdy będziesz chciał dowiedzieć się gdzie odpalić konkretny serial lub film. Właśnie tak jak robisz to teraz chcąc obejrzeć Film Tylko nie mów nikomu z udziałem: Anna Misiewicz, Małgorzata Szewczyk-Nowak, Tomasz Sekielski.