Tytani

  • 2000
  • 7,8 / 10
Tylko aktywne konta mają dostęp do sekcji z listą źródeł do filmu.


Załóż konto teraz
JealousOrJustified

10 / 10

21 min. temu

dzięki za tą stronkę. Super listy filmow

BubblegumBitch26

8 / 10

2 godz. temu

film, do którego będzie można wracać latami

Klaudiusz

10 / 10

11 godz. temu

serdecznie polecam

1st_gen_asian

8 / 10

3 dni temu

Próbujesz porównać Syrenkę do Lamborghini.

KaptainKuKlux

10 / 10

1 tyd temu

najlepszy w historii kina

joaoricrd2202

3 / 10

2 tyg temu

Się człowiek naczytał tych komentarzy o geniuszu, petardzie, rewelacji, a tu ku**a totalna nuda i zero jakiejkolwiek składni. Nie polecam.

ClutchnessVS

10 / 10

4 tyg temu

Zajebisty film normalnie mój ulubiony. Będę go oglądał codziennie po 10 godzin. obiecuje serio byczku bo warto naprawdę extra cud miazga totalna uwielbiam

djSCRIBBS_09

10 / 10

5 tyg. temu

Sam jesteś nudny i niedopracowany! To jest perełka, jakich na serio mało

AnExcitingThrowaway

6 / 10

5 tyg. temu

niestety zawiódł mnie

Mabua007

8 / 10

6 tyg. temu

Dla mnie trochę gra aktoruw sztywna

Widzisz tylko ostatnie 10 komentarzy

Nie możesz również oceniać i komentować materiałów.


Załóż konto teraz

Tytani OnlineMożna się z pewnością zastanawiać kto i dlaczego przygotował Film pt. Tytani. Nas wcale to nie dziwi. Tytani to produkcja, która wywarła na nas duże wrażenie, a w opinii naszej Boaz Yakin wykonał kawał dobrej pracy nad przedstawionym materiałem. Warto wspomnieć, że wpółpraca z ekipą filmową, w której w skład wchodzili m.in.: Will Patton, Denzel Washington, Ryan Hurst czy Donald Faison to sama przyjemność i sporo ich zasługi w tym, że ten Film został tak dobrze odebrany przez publikę. Trudno tworzy się bowiem materiały w kategorii: Biograficzny / Dramat / Sportowy. Bardzo mocno cieszy nas fakt, że Boaz Yakin zdecydował się w 2000 roku na inaugurację zdjęć do Tytani online. Wspominając o autorach nie można zapomnieć o Gregory Allen Howard - czyli autorze historii, którą nam przedstawiono. Zauważyć można tu wyjątkową pracę prawdziwego scenarzysty!Gdzie oglądać Tytani cały film?Szukasz Film o nazwie Tytani online i nie odnajdujesz linków w sieci? Właśnie dlatego rekomendujemy korzystać z Fili. U nas przejrzysz wszystko to czego wyszukuje prawdziwy maniak filmowy. Mamy zdecydowanie większą ofertę aniżeli strony konkurencyjne - tj. zalukaj, ekino, cda. Staramy się także, aby stale powiększała się nasza biblioteka filmowo-serialowa. Więc zapisz sobie Fili-CC i odwiedzaj nas za każdym razem kiedy będziesz chciał dowiedzieć się gdzie odpalić sobie filmy i seriale. Właśnie tak jak robisz to teraz starając się znaleźć Film Tytani z 2000 roku.