Wonder Woman 1984

  • 2020
  • 5,1 / 10
Tylko aktywne konta mają dostęp do sekcji z listą źródeł do filmu.


Załóż konto teraz
itsdee2121

6 / 10

36 min. temu

Mieszane uczucia. Film nakręcony jest naprawdę świetnie, ale w mojej opinii bardzo nierówny

Malina

7 / 10

4 godz. temu

7/10 MOCNA SIÓDEMKA - KAWAŁEK DOBREGO KINA

Kwietoslawa

2 / 10

7 godz. temu

Gra aktorska na poziomie beznadziejnym, efektów brak, dłuży się niemiłosiernie. Jedynie muzyka nadrabia cokolwiek w tym filmie. To by było na tyle.

Direct-to-Sarcasm

7 / 10

1 dzień temu

Interesujący. Jak na ten gatunek to nieco zaskakujący

m3atIoaf

6 / 10

1 tyd temu

Mnóstwo emocji i lekki niedosyt

libmc

10 / 10

2 tyg temu

dodaje do ulubionych bo jest moc

yakkie21

3 / 10

4 tyg temu

Pytanie też o czym był ten film? Jaki jest jego cel? Czy w ogóle ma jakiś...? Bo ja po obejrzeniu nie bardzo wiedziałam o czym ten film jest... :)

JohnnyBravoIRL

9 / 10

5 tyg. temu

ekstra film

PM_ME_UR_DCUPS

5 / 10

5 tyg. temu

nawet nawet

MojoArts

7 / 10

6 tyg. temu

Taki jestes mocny, ze wytykasz ludziom bledy w Internecie?

Widzisz tylko ostatnie 10 komentarzy

Nie możesz również oceniać i komentować materiałów.


Załóż konto teraz

Wonder Woman 1984 OnlineMusimy powiedzieć, że na Film Wonder Woman 1984 użytkownicy czekali bardzo długo. Na pewno spowodowane to było tym, że w obsadzie możemy znaleźć Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Robin Wright, a nad całością projektu czuwał nikt inny jak Patty Jenkins. Historia, którą przedstawia Film jest dziełem pisarza nazwiskiem Patty Jenkins. Udział tak lubianych nazwisk gwarantuje, że Film z gatunku Akcja / Sci-Fi to historia, jaką koniecznie trzeba zalukać bezzwłocznie. Wydany w 2020.r Film może być już na listach filmowych w sieci. Aby go odszukać sprawdź wyszukiwarki: filman filmy, www oglądaj to, ekino TB filmy, eKino-TV PL, FilmyNaDziś, HDSeans, Virpe PL.Gdzie oglądać Wonder Woman 1984 cały film?Chris Pine, Pedro Pascal, Gal Gadot to twórcy zdecydowanie nieprzypadkowi w światowym kinie. Film, w jakim występują wymienieni wirtuozi, użytkownicy bardzo chętnie by obejrzeli. Często bowiem nie potrafią określić w jakim serwisie wyszukać wybrany Film z rodzaju Akcja / Sci-Fi. Uważa się, że wystarczy wpisać w Google jedno wyrażenie. Tutaj np. byłoby to: cda Wonder Woman 1984, fili Wonder Woman 1984, zalukaj Wonder Woman 1984 lub ekino Wonder Woman 1984. I jest to myśl dobra w przypadku gdy chciałbyś zobaczyć Film nielegalnie. Kłopot zaczyna się wtedy kiedy zastanawiasz się nad wykupieniem dostępu do bazy w popularnym, legalnym portalu z serialami i filmami. Często zauważamy, że Film ten nie jest dostępny w portalach VOD - np. Player i Netflix. Po stworzeniu swojego konta w Fili CC otrzymasz dostęp do hiperłączy, w których Film w reżyserii Patty Jenkins został udostępniony. Korzystaj z naszych zasobów, aby mieć wiedzę gdzie obejrzeć film lub serial online.