Fraglesy

  • 1983-1987
  • 7,1 / 10
Tylko aktywne konta mają dostęp do sekcji z listą źródeł do serialu.


Załóż konto teraz
Lolwhatmate

8 / 10

12 min. temu

Juz ten motyw widziałem w kilku innych serialach

NaturalRightsTalk

8 / 10

2 godz. temu

dobrrrrrrry :DDD

Scrappy12345

9 / 10

16 godz. temu

W życiu nie połknąłem serialu w takim tempie jak teraz. Genialny

qualitytape

6 / 10

3 dni temu

dupy nie urywa

dyaos123

7 / 10

1 tyd temu

konkretny serial!

Sirius5_

9 / 10

3 tyg temu

wzór serial taki można kilka razy nawet zapodać

sgoni

10 / 10

3 tyg temu

Istna uczta dla mych oczu

Gualfard

5 / 10

5 tyg. temu

przereklamowany przeciętniak, chociaż doceniam próbę szukania własnej drogi w gatunku

ltannorax

6 / 10

5 tyg. temu

A co czytać nie umiesz inteligencie? xdd

sinlavenia

4 / 10

6 tyg. temu

Przerwałam w połowie pierwszego odcinka 🙈

Widzisz tylko ostatnie 10 komentarzy

Nie możesz również oceniać i komentować materiałów.


Załóż konto teraz

Fraglesy OnlineMożna się z pewnością głowić nad tym kto i dlaczego przygotował Serial pt. Fraglesy. Nas w ogóle to nie zaskakuje. Fraglesy to produkcja, która musi się po prostu spodobać, a w naszej opinii George Bloomfield wykonał kawał dobrej pracy nad przedstawionym materiałem. Warto podkreślić, że wpółpraca z ekipą filmową, w której w skład wchodzili m.in.: Gerard Parkes, Robert Mills, Tim Gosley czy Cheryl Wagner to czysta przyjemność i sporo ich zasługi w tym, że Serial ten tak dobrze odebrała widownia na całym świecie. Trudno kręci się bowiem materiały w kategorii: Dla dzieci, Fantasy, Musical, Przygodowy. Wyjątkowo mocno radujemy się, że George Bloomfield skusił się w 1983-1987 roku na wszczęcie nagrań do Fraglesy online. Pisząc o autorach nie wypada ominąć postaci niezwykłej w tej produkcji - Jerry Juhl - czyli autorze całej historii, która została przeniesiona na duży ekran. Widać tu wyjątkową rękę znanego scenarzysty!Gdzie oglądać Fraglesy cały serial?Jeżeli starasz się odnaleźć Fraglesy i przeszukałeś już wszystkie portale, na jakich mógł się ten Serial pojawić to nie zwlekaj i przyjdź do Fili-CC. W tym miejscu przejrzysz wszystkie materiały, których wyszukuje prawdziwy widz. Posiadamy zdecydowanie większą bazę aniżeli inne portale - tj. zalukaj, ekino, cda. Staramy się także, aby stale powiększała się nasza baza serialowo-filmowa. Więc zapamiętaj Fili CC i wracaj tu za każdym razem gdy będziesz chciał dowiedzieć się gdzie odpalić sobie filmy i seriale. Tak jak właśnie robisz to w tej chwili starając się właczyć Serial Fraglesy z 1983-1987 r.

Fraglesy Fraggle Rock Serial Online 1983-1987

Fraglesy

  • 1983-1987
  • 7,1 / 10
Tylko aktywne konta mają dostęp do sekcji z listą źródeł do serialu.


Załóż konto teraz
Sir_500mph

6 / 10

39 min. temu

Serial jak dla mnie średni

gizliz42

8 / 10

5 godz. temu

uwielbiam <3

waterloo_is_a_meme

5 / 10

7 godz. temu

taki w sumie nijaki jakiś

Jordan995

9 / 10

2 dni temu

Od pierwszych odcinków nie umiałem się oderwać :oo

TerkNet

7 / 10

2 tyg temu

niby człowiek widział lepsze, ale tutaj kawał dobrej roboty zdecydownie nie można przejść obojętenie obok

tf113

7 / 10

2 tyg temu

Może nie jest to poziom iście galaktyczny. Może nie ma fajerwerków. Może można go było zrobić nieco lepiej. Ale do jasnej cholery - minimum 6 trzeba dać.

ILiveInACup

3 / 10

3 tyg temu

Mocno średni. Nie mogę dać więcej niż 3 gwiazdki

Blazej

7 / 10

5 tyg. temu

Podobne serialy poproszę

Profoundone1

9 / 10

5 tyg. temu

Czy dało się go zrobić lepiej? Pewnie i się dało conieco poprawić. Ale jednak powstał klimat, który urzeka jak nigdzie indziej

newbikesong

9 / 10

6 tyg. temu

Mowie Wam: włączać i delektować się!

Widzisz tylko ostatnie 10 komentarzy

Nie możesz również oceniać i komentować materiałów.


Załóż konto teraz

Fraglesy OnlineWidzowie czekali na Serial pt. Fraglesy tygodniami. Zapewne dowodem na to jest obecość w materiale nazwisk: Robert Mills, Gerard Parkes, John Pattison, Tim Gosley, Cheryl Wagner, oraz ojca sukcesu - George Bloomfield. Historia, jaką ukazuje Serial Fraglesy jest dziełem człowieka nazwiskiem George Bloomfield. Przedstawione przez nas nazwiska sprawiły, że Serial z gatunku Dla dzieci, Fantasy, Musical, Przygodowy to materiał, który koniecznie trzeba obejrzeć bezzwłocznie. Przygotowany w 1983-1987.r Serial na pewno jest już dostępny na portalach VOD. Aby znaleźć Serial sprawdź specjalne przeglądarki: ekino seriale, Ogladaj To, Filmy Vizjer PL, Hejo PL, ekranik TV, 3 filmy, CDA-TV Online.Gdzie oglądać Fraglesy cały serial?Na pewno masz problem z wyszukaniem pożądanego serialu lub filmu? Nie tylko Ty nie wiesz gdzie można obejrzeć Serial zatytułowany Fraglesy. Na prawdę spora liczba widzów ma dokładnie ten sam kłopot. Dlatego właśnie radzimy użyć przeglądarkę hiperłączy w serwisie Fili-CC, aby odszukać każdy materiał w gatunku: Dla dzieci, Fantasy, Musical, Przygodowy. Nasza strona jest tak przygotowana, żebyś już nigdy więcej nie musiał wpisywać w wyszukiwarce sieciowej często wykorzytstywanych takich słów jak: Fraglesy ekino, Fraglesy alltube, Fraglesy zalukaj, Fraglesy cda. Jesteśmy stuprocentowo pewni, że wszystko czego szukasz odnajdziesz tylko dzięki nam. W tym celu możesz skorzystać z przygotowanego na górze strony - paska wyszukiwania, wpisując konkretny tytuł filmu jak też serialu. W kilka chwil odnajdziesz linki do źródeł, w których ten właśnie Serial będzie dostępny do oglądania. Nie zwlekaj, stwórz konto i korzystaj do woli ze wszystkich zasobów FiliCC.