CDATV

CDA TV największa baza filmów i seriali w Polsce!.

CDA.TV - zobacz co warto oglądać

2021 Richard Ramirez: Polowanie na seryjnego mordercę

Miniserial dokumentalny Netflix "Richard Ramirez: Polowanie na seryjnego mordercę" opowiada nieprawdopodobną, ale prawdziwą historię tego, jak jeden z najbardziej znanych seryjnych morderców w historii Ameryki został doprowadzony przed oblicze wymiaru sprawiedliwości. Latem 1985 roku Los Angeles nawiedziła rekordowa fala upałów. Towarzyszyła jej seria morderstw i napaści seksualnych, które z początku wydawały się niepowiązane. Ofiarami byli mężczyźni, kobiety i dzieci w wieku od sześciu do 82 lat. Pochodzili z różnych dzielnic, z różnych środowisk rasowych i poziomów społeczno-ekonomicznych. Nigdy wcześniej w historii kryminalistyki jeden morderca nie był odpowiedzialny za tak przerażający zestaw zbrodni. Młody detektyw Gil Carrillo z wydziału szeryfa hrabstwa Los Angeles i legendarny śledczy z wydziału zabójstw Frank Salerno ścigali się z czasem, by powstrzymać tego nocnego potwora. Gdy niestrudzenie pracowali nad rozwiązaniem sprawy, media deptały im po piętach, a całą Kalifornię ogarnęła panika. Wstrząsający czteroczęściowy serial, na który złożyły się wywiady, materiały archiwalne i spektakularne oryginalne zdjęcia, to ostateczny obraz kultowej historii niby z horroru, która wydarzyła się naprawdę, a także obraz tego, jak wyglądało życie mieszkańców Los Angeles w ciągłym strachu w czasach, gdy każdy mógł być kolejną ofiarą nocnego mordercy.

4 206 wyświetleń

Skorzystaj z CDA TV i znajdź wszystkie hity.CDA TV to jeden z internetowych serwisów filmowych, które w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. Widzowie coraz chętniej oglądają bowiem filmy i seriale w sieci – telewizja jest pod tym względem zdecydowanie w tyle. W serwisie CDA TV można znaleźć całe mnóstwo filmowych propozycji, które na pewno przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym widzom.

Zapewne doskonale znasz ten stan, gdy po ciężkim dniu siadasz wieczorem na kanapie i chciałbyś obejrzeć jakiś ciekawy film czy wciągający serial. Jednak już po kilku minutach skakania pilotem po kanałach okazuje się, że w telewizji nie ma zupełnie nic do oglądania. Warto więc nawet nie włączać telewizora, a od razu postawić na CDA X TV. W serwisie znajdziesz ogromny wybór filmów i seriali, zarówno tych najnowszych, jak i nieco starszych sprzed kilku czy kilkunastu lat. Propozycje dostępne na CDA TV spełniają oczekiwania wymagających widzów, a także wielbicieli lekkiego i przyjemnego kina. Można też znaleźć na CDATV sporo wciągających seriali, których nie sposób obejrzeć w zwykłej telewizji. Korzystanie z serwisów proponujących filmy i seriale daje o wiele więcej możliwości niż telewizja. Możesz oglądać wtedy, kiedy chcesz, nie musisz czekać na termin emisji, pilnować godziny czy denerwować się, że wyczekane dzieło filmowe jest posiekane reklamami. Wejdź na CDATV i przekonaj się, jak szybko znajdziesz dokładnie to, co chcesz dzisiaj obejrzeć.Czy łatwo odnaleźć film na CDA TV?Wyszukiwanie filmów w CDA-TV jest niezwykle proste i przyjazne dla użytkowników. Wszystkie filmy są odpowiednio pogrupowane w konkretne kategorie. Co więcej, dostępna jest również wygodna w obsłudze wyszukiwarka, która pozwala na znalezienie wybranego filmu w dosłownie kilka sekund. CDA TV zawiera źródła do setek dzieł filmowych i seriali, a linki odsyłają do pewnych i sprawdzonych miejsc, w których filmy można obejrzeć całkowicie legalnie, a bardzo często także zupełnie za darmo. Jeśli więc marzy się Tobie filmowy wieczór, a oferta telewizyjna pozostawia wiele do życzenia, CDA TV będzie idealną propozycją. Ciekawych filmów jest na tyle dużo, że z pewnością będziesz wracać do naszego serwisu za każdym razem, gdy zechcesz coś obejrzeć.Czy w CDATV można odnaleźć filmy dzieląc je na konkretne kategorie?Jeśli szukasz filmu w CDA-TV, ale nie wiesz, co konkretnie chcesz obejrzeć, dobrym rozwiązaniem może być filtrowanie po kategoriach. Często widzowie nie mają w głowie żadnego konkretnego tytułu, ale dokładnie wiedzą, czy mają ochotę na komedię romantyczną czy film akcji. W CDA TV online możesz wyszukiwać filmy całymi kategoriami, znajdować filmy sensacyjne, kryminalne, dramaty, fantasy czy bajki dla dzieci. W każdej kategorii wybór propozycji filmowych jest ogromny. Nawet, jeśli jesteś zaprawionym w bojach kinomaniakiem, na pewno znajdziesz sporo propozycji, których jeszcze nie widziałeś. Przeglądaj naszą bibliotekę, znajdź linki do interesującej propozycji i ciesz się oglądaniem od razu!

Na CDA TV dostaniesz się wykorzystując takie teksty: "da tv", "ca tv", "cd tv", "cda v", "cda t", "ccda tv", "cdda tv", "cdaa tv", "cda ttv", "cda tvv", "dca tv", "cad tv", "cd atv", "cda vt", "cdatv", "xda tv", "dda tv", "fda tv", "vda tv", "csa tv", "cea tv", "cra tv", "cfa tv", "cca tv", "cxa tv", "cdq tv", "cdw tv", "cds tv", "cdx tv", "cdz tv", "cda rv", "cda 5v", "cda 6v", "cda yv", "cda hv", "cda gv", "cda fv", "cda tc", "cda tf", "cda tg", "cda tb", "xcda tv", "cxda tv", "dcda tv", "cdda tv", "fcda tv", "cfda tv", "vcda tv", "cvda tv", "csda tv", "cdsa tv", "ceda tv", "cdea tv", "crda tv", "cdra tv", "cfda tv", "cdfa tv", "ccda tv", "cdca tv", "cxda tv", "cdxa tv", "cdqa tv", "cdaq tv", "cdwa tv", "cdaw tv", "cdsa tv", "cdas tv", "cdxa tv", "cdax tv", "cdza tv", "cdaz tv", "cda rtv", "cda trv", "cda 5tv", "cda t5v", "cda 6tv", "cda t6v", "cda ytv", "cda tyv", "cda htv", "cda thv", "cda gtv", "cda tgv", "cda ftv", "cda tfv", "cda tcv", "cda tvc", "cda tfv", "cda tvf", "cda tgv", "cda tvg", "cda tbv", "cda tvb".