Chirurgiczna precyzja

  • 2012
  • 5,5 / 10
Tylko aktywne konta mają dostęp do sekcji z listą źródeł do filmu.


Załóż konto teraz
D0w0

4 / 10

39 min. temu

Ja sobie nieco więcej obiecywałem przed włączeniem. Fakt, tragedii nie ma, ale niewykorzystany potencjał aż bije w oczy.

DavidBowiesJunk

7 / 10

3 godz. temu

no całkiem spoko

guy_awsomest

9 / 10

8 godz. temu

Dla mnie film ten film to absolutna rewelacja. Jest tak prosty, a zarazem rozbudowany. Ktoś powie, że jest nudny, ale tam nie ma ani sekundy nudy.

columbi-ehhh

8 / 10

1 dzień temu

Idzie obejrzeć, ciekawy

AliceJG

9 / 10

2 tyg temu

Może ktoś napisać nazwy podobnych filmów?

BrooklynWeeb

4 / 10

3 tyg temu

Po opiniach sądziłem, że będzie to lepszy film ;(

128_harps

2 / 10

3 tyg temu

gniot

park6225

6 / 10

5 tyg. temu

idzie oglondnonc

Sloth110

8 / 10

5 tyg. temu

Obejrzany 2 razy. Nie można przejść obok niego obojętnie

TheWildTortilla

7 / 10

6 tyg. temu

co jak co, ale nie idzie się na nim nudzić :D

Widzisz tylko ostatnie 10 komentarzy

Nie możesz również oceniać i komentować materiałów.


Załóż konto teraz

Chirurgiczna precyzja OnlineUserzy wyczekiwali na Film Chirurgiczna precyzja z niecierpliwością. Na pewno zasługą jest obecość w materiale aktorów: AnnaLynne McCord, Traci Lords, Ariel Winter, Roger Bart, John Waters, a nad projektem pracował nikt inny jak Richard Bates Jr.. Scenariusz do tego arcydzieła to zasługa człowieka imieniem Richard Bates Jr.. Przedstawione powyżej osobistości sprawiają, że Film z gatunku Horror / Psychologiczny to coś co koniecznie trzeba zobaczyć bez względu na wszystko. "Rodzaj", który powstał w 2012 może być już na listach filmowych w sieci. Żeby znaleźć Film skorzystaj ze stron: efilmy, ekinov, VizjerPL, Zaluknij XYZ, CDA TV Online, 3filmy, CDATV Online.Gdzie oglądać Chirurgiczna precyzja cały film?Nie jest to tajemnicą, że nie jest proste. Fili została wydana po to, aby userzy już nigdy nie mieli takich problemów i, żeby z dziecinną łatwością odszukiwali interesujące ich produkcje. Nie jest inaczej z produkcją: Chirurgiczna precyzja. Film, gdzie wystąpili tacy aktorzy jak: AnnaLynne McCord, Traci Lords, Ariel Winter należy do jednego z częsciej poszukiwanych. Odszukanie materiału pt. Chirurgiczna precyzja nie należy do najprostszych. Nierzadko zauważamy, że Film Chirurgiczna precyzja jest niedostępny na stronach VOD. Po stworzeniu unikalnego konta w naszym serwsie otrzymasz dostęp do odnośników, w jakich Film w reżyserii Richard Bates Jr. będzie prawdopodobnie dostępny.